Žilina zdolaná po famóznom výkone ! /VIDEO + FOTO/
19 Marec 2018 Autor: ŠBK Handlová
V sobotu 17.3.2018 pokračovala najvyššia slovenská basketbalová liga mladších žiakov. Chlapci pod vedením trénera Beráneka privítali na domácej palubovke veľkého favorita zo Žiliny.

S týmto súperom mali v predchádzajúcich dvoch rokoch bilanciu na víťazstvá 0:8 a prvý krát zdolali Žilinčanov až v tejto sezóne 16.decembra 2017. Zlepšujúci sa výkon a boj o prvé miesto chceli chlapci potvrdiť na domácej palubovke. Opäť nechýbala fantastická podpora divákov Handlovej, ktorá hnala domáci tím za víťazstvom v oboch zápasoch, čo sa tejto partii opäť podarilo. Na zápase nechýbal ani skvelý komentátor a počas prestávok sa o zábavu starala tanečná škola VOLCANO. Chlapcov čaká teraz medzinárodný turnaj v Prahe, kde cestujú 28.marca a následne sa budú pomaly pripravovať na záverečný turnaj o MAJSTRA SLOVENSKA ! ŠBK Handlová - MBK Victoria Žilina 54:24
(34:14)
Body ŠBK Ha: Macai 12, Kasper 11 Murcin 10, Minarik 6, Radovic 6 , Ondrejka 4, Matejcik 3, Skvarenina 2

ŠBK Handlová - MBK Victoria Žilina 62:40 (32:15)
Body ŠBK Ha: Macai 15, Murcin 14, Ondrejka 8, Matejcik 8, Kasper 8, Minarik 4, Chribik 2, Vaigl 2, Skvarenina 1

Tréner tímu Mgr. Ján Beránek:
„Na tím zo Žiliny sme sa zodpovedne pripravovali a chlapci v oboch zápasoch dodržali do bodky to, na čom sme sa dohodli. Potešil ma kolektívny výkon, keďže nestaviame tento tím na individuálnych výkonoch, ale na výkone celého tímu. Chcem sa touto cestou poďakovať ohromnej podpore našich fanúšikov. Myslím si, že atmosféra na zápasoch sa ani nedá opísať a musí ju človek zažiť. Ďakujem aj v mene detí za neskutočnú podporu a elektrizujúcu atmosféru ."


Posledný ligový dvojzápas pred MSR odohráme v Prievidzi 7.apríla. 
Galéria článku
comments powered by Disqus
Spoj sa s nami
Školský basketbalový klub HANDLOVÁ
ZŠ Mierové námestie 27
972 51 Handlová
Prihláste sa k odberu noviniek
Buďte informovaný ako prvý!
©2020 www.sbkha.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, nakreslil, naprogramoval a rozhýbal webdizajn.glirp.sk