Turnaj talentov už túto nedeľu!
12 Október 2019
V nedeľu, 13.10.2019 sa telocvičňa v areáli ZŠ, Mierové námestie, Handlová opäť stane dejiskom Turnaja talentov. Na turnaji sa proti sebe predstavia Bánovce nad Bebravou, Trnava, Žiar nad Hronom a kvarteto doplní domáca Handlová.
Turnaj začne úvodným rozskokom, kde sa proti sebe postavia dve susediace mestá, a to konkrétne Handlová a Žiar nad Hronom. Po tomto zápase bude nasledovať otvárací ceremoniál, ktorého začiatok je naplánovaný približne o 8:55 hod. Potom nasleduje súboj Bánoviec nad Bebravou s Trnavou. Oddýchnutí Handlovčania sa predstavia pod vedením trénera Haviara o 10:00 hod. proti neďalekému súperovi z Bánoviec. Po druhom zápase si zverenci Ondreja Haviara opäť odpočinú a budú môcť sledovať svojho najbližšieho súpera v akcii. Žiar nad Hronom vyzve Trnavu. A práve Slávia Trnava bude posledným súperom domáceho ŠBK. Jeho úvodný rozskok je naplánovaný na presné poludnie. Po tomto stretnutí nasleduje posledný zápas turnaja, kde sa predstavia hráči BBK Bánoviec nad Bebravou proti MŠK BK Žiar nad Hronom. Po zápase nás čaká záverečné vyhlasovanie výsledkov, ktoré oznámi predseda klubu, Ján Beránek, spolu s tajným hosťom.

Povedali pred turnajom:
Ondrej Haviar, tréner ŠBK: „Tento turnaj sa už pomaličky stáva v Handlovej tradíciou. Som rád, že sa nám aj tento rok podarilo zorganizovať kvalitne obsadený turnaj, ktorý poslúži chalanom ako skvelá príprava a previerka pred začiatkom súťaže.“

Ján Beránek, predseda ŠBK:
„Som rád, že organizujeme tretí ročník Turnaja talentov, kde sa predstaví tím Ondreja Haviara, naše U12. Samozrejme, pre divákov je pripravené občerstvenie a ako je už u nás zvykom, vystúpi skvelá tanečná škola Volcano, príde medzi nás aj odchovanec ŠBK Handlová, ktorý odovzdá ceny. Kto to je? Nechajte sa prekvapiť! Všetci sú srdečne pozvaní! VSTUPNÉ zadarmo!

Časový harmonogram

08:00 ŠBK Handlová – MŠK BK Žiar nad Hronom
08:55 Otvorenie turnaja
09:00 BBK Bánovce nad Bebravou – MBK AŠK Slávia Trnava
10:00 ŠBK Handlová – BBK Bánovce nad Bebravou
11:00 MŠK BK Žiar nad Hronom – MBK AŠK Slávia Trnava
12:00 ŠBK Handlová – MBK AŠK Slávia Trnava
13:00 MŠK BK Žiar nad Hronom – BBK Bánovce nad Bebravou
14:00 Vyhlásenie výsledkov
Sledujte nás na Facebooku a Instagrame, aby ste mali vždy tie najčerstvejšie informácie z klubu. Sme jeden tím, sme ŠBK Handlová!
Autor: Ivan Morvay
comments powered by Disqus
Spoj sa s nami
Školský basketbalový klub HANDLOVÁ
ZŠ Mierové námestie 27
972 51 Handlová
Prihláste sa k odberu noviniek
Buďte informovaný ako prvý!
©2020 www.sbkha.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, nakreslil, naprogramoval a rozhýbal webdizajn.glirp.sk