Športová príprava pokračuje aj napriek obmedzeniam
16 September 2020
v rubrikách: Správy
Počas prebiehajúceho školského roka 2020/2021 platí zákaz športovania v telocvični v rámci vyučovania.Toto obmedzenie zasiahlo aj športovú prípravu vo všetkých športových triedach. Našťastie, tréneri pripravujú pre žiakov teóriu basketbalu, v ktorej sa preberajú pravidlá basketbalu, signály rozhodcov, ako sa správať na ihrisku počas zápasu, zdravé stravovanie a v prípade pekného počasia nechýbajú tréningy v exteriéri.Pre tých najmenších sme pripravili aj exkurziu do športovej haly, prezreli si celé športovisko a mali možnosť vidieť tréningovú jednotku extraligového družstva mužov.

Počas minulého týždňa odohral prípravný zápas aj tím pod taktovkou Ondreja Haviara. Pripájame výsledok a krátke vyjadrenie trénera.
ŠBK Handlová U13 - BK Žiar nad Hronom U13 83:57
Ondrej Haviar: Po veľmi dlhej prestávke sme si zas vyskúšali zápasovú atmosféru. Musím pochváliť chalanov za 100 percentne nasadenie a bojovnosť. Zápas ukázal že musíme popracovať na úspešnosti zakončovania a na obrane hráča bez loptyDnes nás čaká silný súper z Bánoviec. Chceli by sme nadviazať na dobrý výkon zo zápasu proti Žiaru nad Hranom.

Z dôvodu bezpečnosti sa zápas odohrá bez divákov. Za pochopenie Vám ďakujeme!!!Sledujte nás na Facebooku a Instagrame, aby ste mali vždy tie najčerstvejšie informácie z klubu. Sme jeden tím, sme ŠBK Handlová. Má to zmysel!
Autor: Ivan M.
Korekcia: Michaela Ňochová
Foto: Milan Geleta
comments powered by Disqus
Spoj sa s nami
Školský basketbalový klub HANDLOVÁ
ZŠ Mierové námestie 27
972 51 Handlová
Prihláste sa k odberu noviniek
Buďte informovaný ako prvý!
©2021 www.sbkha.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, nakreslil, naprogramoval a rozhýbal webdizajn.glirp.sk