ŠBK Handlová prezentoval klub
11 Október 2019
Školský basketbalový klub Handlová robí v posledných rokoch krásnu reklamu mládežníckemu basketbalu na Slovensku. Klub pomaly zbiera aj skúsenosti aj úspechy mimo SR. Pozrite si ich prácu v krátkom dokumente.Dňa 9.10.2019 odprezetnoval svoju činnosť pani primátorke mesta Handlová, Silvii Grúberovej,a členom Komisie športu aj klub ŠBK Handlová v zastúpení pána Jána Beráneka. Prinášame vám našu videoprezentáciu, ktorá bola odprezentovaná + vyjadrenie trénera Beráneka po prezentácií.Mgr. Ján Beránek:

,,Neustále počúvame z medií a okolia,že máme lenivé deti, deti sedia len za počítačom, deti sú dnes nevychované,...Každá minca má ale 2 strany. A tak sa pýtam,kto je za to zodpovedný?
Za budúcnosť mládeže sme zodpovední my dospelí. Sme zodpovední za to,aké vytvárame podmienky,aký dávame komfort. Sme zodpovední aj za to,čo im vštepujeme do hláv,aké im vkladáme myšlienky,akú im dávame cestu a možnosti. Sme tí,ktorí môžu veľa zmeniť. Ďalšou dôležitou zložkou sú podmienky. Už ako dieťa som si všímal a sledoval som,aké podmienky majú profesionáli a aké podmienky majú deti. My napríklad zabezpečíme deťom dresy na zápas,zabezpečíme im pitný režim a vnímame to ako niečo fantastické,nadštandardné. Ale to nie je správne. Mali by sme otočiť pyramídu podpory športu. Nech majú športové kluby v meste kvalitné podmienky. Sú to dlhodobé koncepčné práce. Výsledok neuvidíme o rok,ani o dva. Uvidíme ho o šesť,osem,možno desať rokov,ale určite príde.’’


comments powered by Disqus
Spoj sa s nami
Školský basketbalový klub HANDLOVÁ
ZŠ Mierové námestie 27
972 51 Handlová
Prihláste sa k odberu noviniek
Buďte informovaný ako prvý!
©2020 www.sbkha.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, nakreslil, naprogramoval a rozhýbal webdizajn.glirp.sk