REŠTART MBL JE TU !!!
11 September 2020
v rubrikách: Správy, MBL
Po dlhšej odmlke v dôsledku epidémie Covid-19, a uvolnení opatrení sa vedenie súťaže dohodlo na termínoch dokončenia sezóny. Čakajú na nás tri zápasy o celkové umiestnenie, štyri semifinálové zápasy, dva zápasy o tretie miesto a dve finálové stretnutia. Víťaza 1. ročníka MBL Handlová spoznáme 22.10.2020. Semifinále, zápasy o tretie miesto a finále sa odohrajú na dva zápasy. Víťazom, alebo postupujúcim je ten kto v oboch zápasoch vyhrá, alebo sa berie do úvahy súčet skóre. Ak vyhrá Tím 1 s Tímom 2 v prvom zápase 87:72 a v druhom prehrá 69:79, postupuje Tím 1, nakoľko je rozdiel v skóre v jeho prospech, čiže plus 5. Poďme sa už ale pozrieť na to, ako sa odohrá prvý hrací deň po základnej časti, ktorý je naplánovaný na 1.10.2020 s klasickým začiatkom o 19:00 hod. Obe semifinálové dvojice budú zaujímavé, nakoľko tímy na seba narazili dvakrát počas základnej časti a odohrali výborné zápasy. V prvej semifinálovej dvojici na seba narazia Okolo pol druhej a Alpia Reality. Kto sledoval MBL aj v nultom ročníku, tak si určite spomenie na semifinále v ktorom sa predstavili hráči Fish Five Ráztočno, ktorým oponovali hráči RIP City. História sa opakuje a opäť uvidíme zaujímavú semifinálovú bitku. Minulú sezónu postúpilo do finále Fish Five Ráztočno. Čaká nás aj zápas o umiestnenie v ktorom sa hrá o celkové piate miesto. Prvý duel odohrajú proti sebe Lastovičky a Pro A-teamPrehľad zápasov:
1/10/2020
19:00 Semi 1: Okolo pol druhej – Alpia Reality
20:00 Semi 2: Fish Five Ráztočno – RIP City
21:00 O 5 m.: Lastovičky – Pro A-teamPár slov pred reštartom sme dostali aj od predsedu MBL Ondreja Haviara.
Ondrej Haviar, predseda MBL:
Veľmi sa tešíme, že sa nám prvý ročník Mestskej basketbalovej ligy v Handlovej podarí dotiahnuť do konca a spoznáme víťaza. Pandémia nás stopla v tom najlepšom, teda tesne pred vyraďovacími bojmi. Verím, že nás čakajú zaujímavé zápasy a dramatické vyvrcholenie sezóny.

Všetky zápasy sa uskutočnia v rámci aktuálnych hygienických opatrení, preto prosíme všetkých účastníkov o dodržiavanie pravidiel a pokynov organizátorov.

Všetky informácie o MBL nájdete na stránke www.sbkha.sk, Facebooku a na Instagrame, kde nájdete vždy tie najčerstvejšie novinky.
Autor: Ivan Morvay
Foto: Milan Geleta
Korekcia: Ondrej Haviar
comments powered by Disqus
Spoj sa s nami
Školský basketbalový klub HANDLOVÁ
ZŠ Mierové námestie 27
972 51 Handlová
Prihláste sa k odberu noviniek
Buďte informovaný ako prvý!
©2020 www.sbkha.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, nakreslil, naprogramoval a rozhýbal webdizajn.glirp.sk