Preview pred 3. kolom MBL Handlová
3 November 2019
v rubrikách: Správy, MBL
Po týždennej prestávke je späť MBL Handlová! Novú porciu troch zápasov si nemôžete 07.11.2019 o 19.00 hod. nechať ujsť! Prinášame vám krátky prehľad tretieho kola. Nájdete v ňom všetky potrebné informácie. Pripájame aj vyjadrenia z kola druhého.

19:00 hod.
Lastovičky - Bublle Waffle PD team
forma: P skóre: 34:64 - forma: P/V Skóre: 107:129
Telocvičňa v areáli ZŠ, Mierové námestie, HandlováLastovičky mali počas druhého kola voľno, ich súper má na svojom konte už druhý zápas. V druhom zápase sa môžu Lastovičky oprieť o väčšiu lavičku, Bublle Waffle môže využiť poslednú výhru ako motiváciu dosiahnuť tú ďalšiu. Rozhodne nás čaká ďalší vyrovnaný zápas v tejto sezóne MBL.

20:00 hod.
RIP City - Alpia Reality
forma: V/P skóre:124:109 - forma: P Skóre: 57:62
Telocvičňa v areáli ZŠ, Mierové námestie, HandlováČaká nás prvý prievidzský súboj v tejto sezóne. Tento zápas bude zaujímavý z dvoch aspektov. Prvý je zohratosť RIP City a ich motivácia odčiniť prehru v druhom kole. Dozvieme sa aj odpoveď na otázku, či si Vilo Ridzoň udrží formu. Pridá sa niekto z jeho spoluhráčov? Najlepšia pozvánkou na tento súboj je už jeho zaujímavosť pre diváka.

21:00 hod.
Pro A-team - Fish Five Ráztočno
forma: V/P skóre: 118:90 - forma: P/V Skóre: 107:98
Telocvičňa v areáli ZŠ, Mierové námestie, HandlováRepríza finále! Obe mužstvá majú rovnaký počet bodov a v tabuľke ich delí len rozdiel v skóre. Fish Five „sa nakoplo“ víťazstvom proti RIP City a bude sa chcieť revanšovať za prehru vo finále. Pro A-team sa bude snažiť odčiniť zaváhanie proti nováčikovi súťaže. Kto sa stane víťazom? To sa dozviete o 21:00 hodine v telocvični na Mierovom námestí v Handlovej.

Hodnotenie druhého kola MBL
Viliam Ridzoň, Alpia Reality: „Sme mužstvo, ktoré sa prvýkrát stretlo práve v zápase, a tak bola citeľná nezohratosť. Síce sme prehrali, ale mali sme aj dobré pasáže, v ktorých sme stiahli skoro dvadsaťbodové manko. Hlavné je, že sa nikomu nič nestalo a môžeme sa tešiť na ďalšie zápasy.“
Karol Ďurčovič, Fish Five Ráztočno: „Zápas bol vyrovnaný. Vedeli sme, aký súper nás čaká, že to bude ťažké a budú nám chcieť vrátiť prehru z minulého ročníka MBL. Zápas sme začali zle, boli sme nervózni, ale postupne sme sa začali upokojovať a hrať viac organizovane, a to najmä v obrane. Dotiahli sme zápas do víťazného konca. Súper bol kvalitný, a to je na tomto ročníku MBL dobré. Úroveň stále rastie. Ja osobne mám najradšej zápasy, ktoré sa rozhodnú až v samotnom závere. Zároveň mám radosť, že sa MBL hrá aj tento rok a úroveň išla o stupeň vyššie.Rekapitulácia zápasov
19:00 hod. Lastovičky – Bublle Waffle PD team
20:00 hod. RIP City – Alpia Reality
21:00 hod. Pro A-team- Fish Five Ráztočno

Všetky informácie o MBL nájdete na stránke www.sbkha.sk, Facebooku: ŠBK Handlová a na Instagrame: ŠBK Handlová, kde nájdete vždy tie najčerstvejšie novinky.

Autor: Ivan Morvay
Foto: Milan Geleta
Korekcia: Michaela Ňochová


comments powered by Disqus
Spoj sa s nami
Školský basketbalový klub HANDLOVÁ
ZŠ Mierové námestie 27
972 51 Handlová
Prihláste sa k odberu noviniek
Buďte informovaný ako prvý!
©2020 www.sbkha.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, nakreslil, naprogramoval a rozhýbal webdizajn.glirp.sk