Magazín MBL - Výsledky a zhrnutie 1 .kola
9 November 2018
v rubrikách: Správy, Podujatia,
Dnes sa odohral jeden z dvoch dnešných zápasov, kde si družstvo RIP City poradilo s tímom Baník Handlová 59:49. Druhý zápas sa neodohral, keďže družstvo Krídla SOVIETOV nemalo dostatočný počet hráčov a výhru 20:0 si po kontumácií pripísalo družstvo Pro A Tím. Tímy Fish five a Zelená Bistro STEIGER mali voľno.

RIP City – Baník Handlová 59:49 (22:11,7:8,18:17,12:15)

RIP City:
Tragor 18, Galis 18, Suja 6, Huba 2, Murín 2( Švec 8,Šutka 3, Chríbik 2,)

Baník Handlová:
Jány 20 (5 trojek), Demeter 12, Hliva 11, Prosba 4, Kováčik 2 (Fulajtár 0, Prokein 0, Pustaj 0)

TH: 7/5 – 10/7 Fauly: 11-9 Trojky: 2-6

Rozhodovali: Daubner, Minárik

Povedali po zápase:

Tibor Jány, Baník Handlová –hráč: Ušiel nám začiatok a od toho sa odvíjal celý zápas. Veľmi často sme to riešili strelami z diaľky, avšak nebolo to natoľko dobré aby sme sa dotiahli na vyrovnanie. Stále si udržiavali sedem, osem, deväť bodový náskok cez ktorý sme sa nevedeli poriadne dostať. Raz sme sa dostali na hranicu päť bodov, potom zas dali rýchle dva, tri koše a znova odskočili na tú hranicu desiatich bodov, ktorú sme jednoducho už v závere nevedeli dohnať. Dobre hrali do našej zónovej obrany, kde mali veľa útočných doskokov z ktorých pramenili koše. Súperovi gratulujeme k víťazstvu.

Marek Švec, RIP City -hráč: Dnešný zápas bol celkom fajn, s tým že sme začali na začiatku dobre. Postupom času sme začali robiť chyby, ktoré sme podporil nezmyselnými trojkami.V závere zápasu to chalani napokon zvládli, keďže toho nemáme veľa natrénované a dochádzali nám aj sily. Keďže to bol náš prvý zápas bolo to dobré, ale vždy je čo dolaďovať.Galéria článku
comments powered by Disqus
Spoj sa s nami
Školský basketbalový klub HANDLOVÁ
ZŠ Mierové námestie 27
972 51 Handlová
Prihláste sa k odberu noviniek
Buďte informovaný ako prvý!
©2020 www.sbkha.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, nakreslil, naprogramoval a rozhýbal webdizajn.glirp.sk