Kto bude víťaz prvého kola MBL Handlova?
8 November 2018
v rubrikách: Správy, Podujatia, Spod košov,
Dnes prvým kolom odštartuje dlho očakávaná basketbalová Mestská liga v Handlovej. V prvom zápase MBL-ky nastúpia proti sebe Krídla SOVIETOV a Pro A tím. V druhom sa môžeme tešiť na súboj regionálnych susedov nakoľko RIP City je družstvo z Prievidze. Jeho súperom bude tím Baník Handlová. Pred prvými zápasmi sme vyspovedali aj vedúcich tímov. S akými cieľmi idú do nultého ročníka MBL?


Krídla SOVIETOV – Pro A Tím
Telocvičňa ZŠ Mierové námestie, štvrtok 8. novembra o 19-tej hodine

Povedali pred zápasom:

Lukáš Chlpek, vedúci družstva Krídla SOVIETOV: "Na prvý zápas sa určite všetci tešíme, lebo v Handlovej sa Mestská liga už dlhé roky nehrala. Aj týmto by sme chceli poďakovať Jánovi Beránekovi, že sa podujal a znovu oprášil tradíciu Mestskej basketbalovej ligy. Cieľe v lige máme určite tie najvyššie (úsmev). Samozrejme si to chceme užiť, stretneme sa po rokoch partia hráčov, ktorí sme pred rokmi reprezentovali toto mesto v juniorskej lige, ale aj v extralige. Takže hlavne sa zabaviť basketbalom."

Peter Bartuš, vedúci družstva Pro A Tím: "Sme radi že sa podarilo vytvoriť mestskú ligu v Handlovej. Osobne myslím, že tu takéto niečo chýbalo. Tešíme sa na prvý zápas, aj keď nevieme čo môžeme očakávať. Cieľ v lige máme vyhrať čo najviac zápasov."


RIP City – Baník Handlová

Telocvičňa ZŠ Mierové námestie, štvrtok 8. novembra o 20-tej hodine

Povedali pred zápasom:

Lukáš Šutka, vedúci tímu RIP City: "V prvom rade by som za náš team RIP CITY chcel vyjadriť pochvalu a obdiv Vášmu tímu MBL, že ste sa podujali na mestskú ligu. Aj keď sme kolektív z Prievidze, čo mám informáciu sme asi jediní. Myšlienka mestskej ligy v basketbale je skvelá. Handlová aj Prievidza žijú basketbalom to je bez debaty. Bývalým hráčom chýba tá energia zo zápasov, kde o niečo ide a túžba vyhrať je podstatne väčšia a tí ne basketbalisti chcú zažiť tú atmosféru hrať pod "tlakom" ako ich teamy v lige . Našim cieľom v MBL je si zahrať dobrý basketbal, nezraniť sa a ako bonus zhodiť pár kíl(úsmev)."

Ivan Morvay, vedúci družstva Baník Handlová: "Osobne som rád že projekt mestskej ligy tento rok začal. Chcem poďakovať chalanom a tímom čo sa zúčastnia, a očakávam veľmi vyrovnané súboje. Pokúsime sa určite čo najviac zápasov vyhrať, kde sa chceme pobiť o dobrý výsledok. Hlavné je zabávať sa basketbalom. O to viac ma teší že začneme v derby proti tímu z Prievidze. Tieto súboje majú vždy náboj, rozhodne sa však na ihrisku.


PRIPRAVUJEME PRE VÁS AK TABUĽKU A ROZPIS JEDNOTLIVÝCH ZÁPASOV.
comments powered by Disqus
Spoj sa s nami
Školský basketbalový klub HANDLOVÁ
ZŠ Mierové námestie 27
972 51 Handlová
Prihláste sa k odberu noviniek
Buďte informovaný ako prvý!
©2020 www.sbkha.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, nakreslil, naprogramoval a rozhýbal webdizajn.glirp.sk