Fantastický víkend našich basketbalistov !
19 November 2017
V sobotu 18.11.2017 boli na programe ďalšie zápasy v najvyššej slovenskej súťaži, kde sa predstavili aj naši basketbalisti v dvoch kategóriách.

V kategorií starších MINIBASKETBALISTOV sa predstavili naši najmenší minibasketbalisti na domácej palubovke proti tímu BK Bánovce nad Bebravou a  postarali sa o obrovské prekvapenie, keď porazili BK Bánovce nad Bebravou v oboch zápasoch po veľkej dráme ! Chlapci pod vedením trénera Beráneka si pripisujú v lige starších mini už piate víťazstvo v rade  s čím na začiatku sezóny nepočítal nikto.

ŠBK Handlová - Bánovce n. Bebr. 54:50 /19:28/ KOMPLET ŠTATISTIKY TU

ŠBK Handlová - Bánovce n. Bebr. 51:50 /23:26/ KOMPLET ŠTATISTIKY TUTréner tímu Mgr. Ján Beránek:
"Do zápsov s Bánovcami sme vstupovali s malou dušičkou, kde bolo cieľom potrápiť hosťujúci tím, nakoľko nemáme ešte skoro žiadne skúsenosti. Opak bol pravdou a tak vyrovnané zápasy s tak dramatickou koncovkou som už dávno nezažil. Som rád, že sa nám podarilo zvíťaziť v oboch zápasoch. Poďakovanie patrí aj divákom, ktorí nám prišli fandiť vo veľkom počte. Rastie nám ďalšia skvelá partia. "
V kategorií ŽIAKOV
cestovali naši chlapci pod vedením trénera Daubnera do L.Mikuláša, kde chceli po víťazstve nad Dolným Kubínom potvrdiť svoju formu aj v Mikuláši. Oba zápasy zvládli chlapci skvelo a pripísali si jednoznačné víťazstvá.

MBK L.Mikuláš - ŠBK Handlová 43:60 KOMPLET ŠTATISTIKY TU

MBK L.Mikuláš - ŠBK Handlová 31:66 KOMPLET ŠTATISTIKY TUTréner tímu Jaroslav Daubner: " Proti ambicionéznemu družstvu Liptovského Mikuláša sme
podali pomerne dobré výkony a zvíťazil sme s prehľadom v oboch zápasoch. "


Galéria článku
comments powered by Disqus
Spoj sa s nami
Školský basketbalový klub HANDLOVÁ
ZŠ Mierové námestie 27
972 51 Handlová
Prihláste sa k odberu noviniek
Buďte informovaný ako prvý!
©2020 www.sbkha.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, nakreslil, naprogramoval a rozhýbal webdizajn.glirp.sk